Oferty Pracy

Osoby zainteresowany pracą w Malmed prosimy o przesłanie aplikacji na adres sekretariat@malmed24.pl lub o telefon: 501-019-679

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Aktualne oferty pracy:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osób, które posiadają:

  • wykształcenie pielęgniarskie i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • obowiązkowo ukończoną specjalizację lub kurs kwalifikacyjny (lub w trakcie takich kursów) w dziedzinie opieki długoterminowej, lub pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, lub pielęgniarstwa zachowawczego, lub pielęgniarstwa rodzinnego lub pielęgniarstwa środowiskowego lub pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego, lub pielęgniarstwa pediatrycznego, lub pielęgniarstwa geriatrycznego, lub pielęgniarstwa opieki paliatywnej, lub kursem specjalistycznym w zakresie opieki paliatywnej, lub w trakcie tych specjalizacji lub kursów
  • optymizm, uśmiech, chęć niesienia pomocy
  • życzliwe podejście do pacjenta
  • otwartość na nowe wyzwania i pracę z ludźmi
  • mile widziane co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy jako pielęgniarka środowiskowa lub w domach pomocy społecznej

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • praca w domu pacjenta w zakresie opieki długoterminowej
  • możliwość pracy w ambitnym i doświadczonym zespole
  • zatrudnienie w ramach umowy cywilno – prawnej)

Opiekunka / Opiekun

Poszukujemy osoby, które posiadają:

  • wykształcenie o profilu: opiekun środowiskowy, opiekun medyczny, opiekun osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci, opiekun w domu pomocy społecznej, asystent osoby niepełnosprawnej lub wykształcenie pielęgniarskie bez aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • roczne doświadczenie w pracy z osobami starszymi, mile widziane referencje
  • sumienność, samodzielność, punktualność i dobra organizacja pracy
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Zakres obowiązków:

  • pomoc w czynnościach domowych
  • praca dyżurowa w domu pacjenta

  • praca w domu pacjenta
  • zatrudnienie w ramach umowy cywilno – prawnej

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Stanowisko

Załącz CV

Treść wiadomości